Eşya depolama hizmetimizde ev ya da ofis eşyalarınızın güvenle ve sigortalı olarak depolayabilirsiniz. Depolarımız firmamızın tamamı kendimiz tarafından özel olarak yapılmıştır. Depolarımız İstanbul’un her iki Yakasında da var.

Evden eve nakliyat hizmetimiz ve depolama hizmetimiz ile birlikte eşyalarınızı hem sigortalı olarak taşıyor hem de aynı zamanda sigortalı olarak depoluyoruz. Eşyaların depolarda ne kadar kalacağını siz belirliyorsunuz eşyalarınız depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir

Oda sistemi depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınız onlara özel odalarda saklanıyor.

Eşyaların en az 10 yıl boyunca tozkir ve neme karşı koruyabilecek şekilde özel ambalaj malzemeleriyle paketliyoruz paketlenen eşyaları uzman personellerimiz araçlarımıza yerleştiriyor depolarımız a gelen eşyalar onların deforme etmeyecek şekilde uzman personellerimiz tarafından istifli ip yerleştirilir.

Bize teslim ettiğiniz eşyalar hem taşıma için hem de depolama için geniş kapsamlı sigortalar aynı zamanda alınan eşyaların tamamını çeki listesi yapılır çeki listesine göre eşyalar sözleşme dahilinde depolarımızı alma sözleşmenin içerisine firmamızın bütün sorumlulukları yazılır.

Ödeme şekliniz aylık kira bedeli olarak firma hesabına yatırılmaktadır Bununla birlikte firmamız dönem dönem indirim kampanyaları yapıyoruz yıllık ve 6 aylık ödemelerinizde indirimlerde bulunuyoruz